Wiadomości

Oddali cześć poległym w służbie kolegom

Data publikacji 06.12.2023

Mysłowiccy Policjanci na czele z Komendantem Miejskim Policji Mysłowicach mł. insp. Jarosławem Bąkiem oddali hołd tragicznie zmarłym Kolegom z Wrocławia. Kilka dni temu mundurowi zostali postrzeleni na służbie przez bandytę, a w wyniku odniesionych obrażeń zmarli.Policjanci oddali im cześć wspólnie ze Strażakami z PSP, funkcjonariuszami Służby Więziennej i przedstawicielami Straży Miejskiej w Mysłowicach.

Dzisiaj o 17.00 w całym kraju policjantki, policjanci, pracownicy Policji, przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb i wszystkie osoby, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo, zjednoczyli się w geście solidarności. W ten sposób okazali wsparcie dla tragicznie zmarłych na służbie policjantów z Wrocławia, którzy zostali postrzeleni przez bandytę i w wyniku odniesionych obrażeń zmarli. W pędzącym i pełnym niebezpieczeństw świecie punktualnie o 17.00 mundurowi zatrzymali się i oddali hołd poległym Kolegom.

Stróże prawa z Mysłowic na czele z Komendanem Miejskim Policji w Mysłowicach mł. insp. Jarosławem Bąkiem wspólnie z funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach, Areszu Śledczeo w Mysłowicach i przedstawicielami Straży Miejskiej w Mysłowicach w geście jedości upamiętnili tych, którzy zginęli podczas wykonywania obowiązków Policjanta.

Cześć Ich pamięci!


 

  • Zdjęcie przedstawia służby mundurowe oddające hołd poległym policjantom
  • Zdjęcie przedstawia służby mundurowe oddające hołd poległym policjantom
  • Zdjęcie przedstawia służby mundurowe oddające hołd poległym policjantom

Nagranie audio Audiodeskrypcja filmu

Pobierz plik Audiodeskrypcja filmu (format mp3 - rozmiar 115.24 KB)

Powrót na górę strony